NOVINKY

Štěňátka rostou

Kluci rostou jako buci, maminka Annabell má mlíčka dost, ale už dostávají i granulky namočené ve vývaru. Dne 21.5. byli na očkování a čipování, odčervení už taky jsou. Více informací a fotek našich A pejsků najdete na stránce VRH A.
Pro štěňátka hledáme milující rodiny. Máte-li zájem dozvědět se o nich více, nebo nějakého pejska rovnou rezervovat, kontaktujte mně.

Štěňátka

16.4.2024 mezi 20:20 a 21:00 hodin se v naší chovce narodila 3 štěňata za telefonické asistence manželů Fajdekových (chovatelé naší Annabell). Jsou to 3 chlapci velice aktivní a přibírají na váze. Maminka Annabell z Horních vinic se vzorně stará. Více informací a fotek najdete na stránce Štěňata.

Plánované krytí

Na jaro 2024 plánuji s Annabellkou náš první vrh. Vybrala jsem pejska ze slovenské chovky Bonbolera Mon Magnifique Cher Amie.

Psí školička

Od letošního jara chodíme s holkama do psí školičky BaF. Něco málo agility, něco málo poslušnosti, něco málo triků ale něco hodně zábavy, socializace a psích her. Pejsci i páníčci se tam vyřádí a odreagují. Kdo je z okolí Brna nebo Rousínova, (Třebíče), vřele doporučuji.
www.psiskolicka.cz
Fotografie z psí školičky najdete v naší galerii.

Jarní pozdrav

Vzhledem k tomu, že lednové krytí naší Annabell nebylo úspěšné, do dalšího hárání vyběháme pár výstav a krytí zopakujeme.
Dostal se mi do rukou zajímavý článek s velmi užitečnými informacemi pro budoucí majitele čtyřnohého parťáka:
www.c-and-a.com/eu/cz/shop/koupe-psa

Naše kontakty

Hana Plzáková

Vyškov na Moravě

Naše odkazy

zde může být nějaký stručný text


logo